Konkurs „Wakacje z książką”

Zabierz książkę na wakacje, zrób zdjęcie, weź udział w konkursie organizowanym przez Bibliotekę Publiczną im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy i wygraj nagrody. Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną od 1 lipca do 31 sierpnia 2018r.

Czytaj dalej

Wakacyjny Kącik Małego Czytelnika

Lato spędzane w mieści wcale nie musi być nudne, pod warunkiem, że spędzicie je z nami! Specjalnie z myślą o naszych najmłodszych czytelnikach przygotowaliśmy cykl zajęć, które będą odbywały się cyklicznie, przez całe wakacje. Zapraszamy do naszego Wakacyjnego Kącika Małego Czytelnika!

Czytaj dalej

Wakacyjne godziny otwarcia

Szanowni Czytelnicy!
Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym zmieniają się godziny otwarcia naszej Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami!

Czytaj dalej

Warsztaty z tworzenia komiksów

Z okazji Międzynarodowego Dnia Publicznego Czytania Komiksów zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 9 lat na warsztaty tworzenia komiksów. Spotkanie odbędzie się 28 sierpnia o godz. 12.00 w sali widowiskowej Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8.

Czytaj dalej

Lato w Mieście 2018

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Warszawskim Programie „Lato w Mieście 2018”, który będzie realizowany na terenie naszej dzielnicy w dniach od 25 czerwca do 31 sierpnia 2018 r.

Czytaj dalej

Pani NUTKA i przyjaciele 2018

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku od 5 do 8 lat na spotkania muzyczne i warsztaty plastyczne z cyklu „Pani Nutka i Przyjaciele”. Szczegółowy rozkład zajęć na plakacie! Zapraszamy!

Czytaj dalej

Razem możemy więcej!

Informujemy, że nasza Biblioteka dołączyła do akcji zbierania plastikowych nakrętek na rzecz schroniska dla zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckiem. Zapraszamy z niepotrzebnymi nakrętkami do wszystkich naszych placówek w godzinach ich otwarcia.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2