Konkurs „Wakacje z książką”

Zabierz książkę na wakacje, zrób zdjęcie, weź udział w konkursie organizowanym przez Bibliotekę Publiczną im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy i wygraj nagrody. Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną od 1 lipca do 31 sierpnia 2018r.

Czytaj dalej

Dyskusyjny Klub Książki - 19 czerwca 2018

„Literackie ścieżki” czyli przedwakacyjne spotkanie rembertowskiego Dyskusyjnego Klubu Książki. Zapraszamy 19 czerwca (wtorek), godz. 18.00 do Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8, II pietro.

Czytaj dalej

„Okiem mamy” – wystawa fotograficzna

W piątkowe popołudnie 8 czerwca 2018r, w Bibliotece im. Jana Pawła II, odbył się wernisaż wystawy prac utalentowanej fotografki i mieszkanki Rembertowa – Magdaleny Boruc. Wystawę zatytułowaną „Okiem mamy” otworzyła dyrektor Anna Sajnog witając artystkę i zgromadzonych gości ciepłymi słowami.

Czytaj dalej

Czerwiec w Bibliotece dla Dzieci

Czerwiec, początek wakacji zapowiada się bardzo ciekawie! Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i nie tylko na wydarzenia organizowane w naszej bibliotece, m.in. zajęcia plastyczne, czarodziejski dywanik, rajd rowerowy i inne. Na plakacie znajduje się dokłady rozkład zajęć i wydarzeń.

Czytaj dalej

Lato w Mieście 2018

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Warszawskim Programie „Lato w Mieście 2018”, który będzie realizowany na terenie naszej dzielnicy w dniach od 25 czerwca do 31 sierpnia 2018 r.

Czytaj dalej

Jacek Kawalec w Bibliotece w Rembertowie

„Muzyczne Twarze Jacka Kawalca” to tytuł koncertu zorganizowanego 25 maja z okazji Dnia Matki w  Bibliotece Publicznej w Rembertowie. Podczas występu artysta zaśpiewał przeboje wykonawców, w których postacie wcielał się w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Czytaj dalej

Książki nominowane do 11. Nagrody Literackiej m.st. Warszawy

Już niebawem poznamy laureatów 11. edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. Nominowane w czterech kategoriach książki są dostępne w naszej bibliotece. Zachęcamy do zapoznania się z nominowanymi publikacjami.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2