Po raz trzeci zapraszamy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”. Aby w nim uczestniczyć, wystarczy zabrać lekturę na letni odpoczynek, zrobić zdjęcie, które zaprezentuje spędzany z książką urlop, a następnie do 31 sierpnia przesłać je na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W letnim konkursie może wziąć każdy, kto jest czytelnikiem naszej biblioteki i nie zajmuje się fotografią zawodowo. Zdjęcia należy przesłać w wersji elektronicznej na nasz konkursowy adres, a w tytule wpisać „Wakacje z książką”. Nie zapomnijcie podać w wiadomości imienia i nazwiska autora, tytułu zdjęcia i numeru telefonu do kontaktu. Przed wysłaniem pracy należy zapoznać się z regulaminem, ponieważ udział w konkursie jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Nadesłane zdjęcia oceni jury konkursowe, które wybierze trzy zwycięskie fotografie. Na początku września również internauci wybiorą najciekawsze – ich zdaniem – nadesłane na konkurs prace. Swoje głosy będą mogli oddać za pośrednictwem profilu Biblioteki na Facebooku.

Patronem medialnym konkursu są „Wiadomości Sąsiedzkie”.

Jeśli lubicie relaks z dobrą książką podczas wakacji i urlopu, koniecznie dołączcie do naszej zabawy. Na zwycięzców czekają nagrody!

REGULAMIN