I Rembertowski Festiwal Poezji Śpiewanej

Zapraszamy do udziału w I Rembertowskim Festiwalu Poezji Śpiewanej “Droga do krainy łagodności”, który odbędzie się w dniach 16 i 17 listopada w Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów.

 plakat 2Przegląd kierowany jest do wykonawców amatorów poruszających się w obszarze piosenki poetyckiej, poezji śpiewanej. Zarówno do młodzieży jak i dorosłych bez względu na wiek i doświadczenie. Udział w festiwalu może być więc scenicznym debiutem jak i kolejnym etapem na wciąż amatorskiej drodze muzycznej.

Otwarta formuła dopuszcza zarówno wykonywanie cudzych utworów oraz ich prezentację przy mechanicznym akompaniamencie jak i autorskie kompozycje muzyczne, własne teksty oraz akompaniament „na żywo”.

Nagranie i kartę zgłoszenia należy dostarczyć do 31 października 2018 r. Nadesłane materiały przesłuchają organizatorzy i wyłonią artystów, którzy otrzymają zaproszenie do zaprezentowania się w przeglądzie na żywo.

Przesłuchania festiwalowe odbędą się w dniu 16.11.2018 r. od godz. 11:00 (możliwa zmiana w zależności od ilości zgłoszeń) w Sali Widowiskowej Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8.

Powołane Jury wyłoni najlepszych Uczestników, którzy zaproszeni zostaną do występu na koncercie zamykającym Festiwal. Koncert rozpocznie się 17.11.2018 r. o godziny 18.30. Obok laureatów festiwalu na scenie wystąpi Agnieszka Chrzanowska.

REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZENIA

Współorganizatorem Festiwalu jest Dom Kultury "Wygoda" 

Serdecznie zapraszamy

logo dk wygoda