Książka na telefon w Bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy przy ul. Gawędziarzy 8 oferuje czytelnikom nową usługę, mającą na celu zwiększenie dostępności do zbiorów bibliotecznych dla mieszkańców Rembertowa.

telefon str1

Oferta skierowana jest do osób starszych, chorych, niepełnosprawnych ruchowo, mieszkających na terenie Starego Rembertowa sąsiadującym z Wypożyczalnią dla Dorosłych i Młodzieży nr 55, które nie mają możliwości skorzystania z pomocy rodziny lub znajomych aby wypożyczyć książki. W ramach „Książki na telefon” można wypożyczać książki oraz audiobooki z Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 55, wystarczy zadzwonić do biblioteki pod numer 22 255 39 99 i uzgodnić z bibliotekarzem tytuły książek i termin, w którym zostaną dostarczone.

Warunkiem skorzystania z usługi jest bycie Czytelnikiem Biblioteki, zapewniamy przy tym możliwość zapisania do Biblioteki osoby niewychodzącej z domu.

Więcej szczegółów w regulaminie usługi „Książka na telefon”.

Koordynatorem usługi jest Agata Duda, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dodatkowe informacje można również uzyskać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-16.00 pod numerem telefonu 22 255 39 99 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.