Konkurs „Wakacje z książką”

Zabierz książkę na wakacje, zrób zdjęcie, weź udział w konkursie organizowanym przez Bibliotekę Publiczną im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy i wygraj nagrody. Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną od 1 lipca do 31 sierpnia 2018r.

 konkurs v1Specjalnie z myślą o swoich czytelnikach rembertowska biblioteka przygotowała wakacyjny konkurs fotograficzny. Wystarczy zabrać na wakacje książkę i za pomocą fotografii uwiecznić moment czytania, a następnie przesłać swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Nadesłane prace oceni powołane specjalnie do tego celu jury i spośród uczestników konkursu wyłoni troje laureatów. Po 31 sierpnia wszystkie fotografie zostaną też poddane ocenie internautów, którzy za pośrednictwem oficjalnego profilu Biblioteki na Facebooku będą mogli oddawać swoje głosy na – ich zdaniem – najciekawszą pracę. Wszystkie szczegóły na temat konkursu zawarte są w regulaminie. 

Wśród nagród znajdą się specjalne zestawy książek ufundowane przez Wydawnictwo Iskry oraz księgarnię Między Kartkami, a także inne upominki - niespodzianki. „Wiadomości Sąsiedzkie” objęły konkurs swoim patronatem medialnym.

REGULAMIN KONKURSU