„Okiem mamy” – wystawa fotograficzna

W piątkowe popołudnie 8 czerwca 2018r, w Bibliotece im. Jana Pawła II, odbył się wernisaż wystawy prac utalentowanej fotografki i mieszkanki Rembertowa – Magdaleny Boruc. Wystawę zatytułowaną „Okiem mamy” otworzyła dyrektor Anna Sajnog witając artystkę i zgromadzonych gości ciepłymi słowami.

Dzięki własnym dzieciom pani Magda wyruszyła na przygodę życia dzierżąc w ręku aparat fotograficzny, aby rejestrować najważniejsze i przemijające chwile.
Zdjęcia rejestrują migawkowe sceny rodzinnej codzienności, nasycone atmosferą ciepła, matczyną troską i miłością. Zastosowane przez autorkę oryginalne ujęcia, pozwalają nam zanurzyć się w świat wyobraźni i marzeń zapominając o otaczającej nas rzeczywistości.
Autorka wystawy doskonaliła swój warsztat robiąc zdjęcia swoim dzieciom, rodzinie i znajomym. Artystka uczestniczyła w różnych eventach, które były okazją do przeżycia wyjątkowego doświadczenia fotograficznego. Na swoim koncie ma wyróżnienia: Swing With Your Kid Photography, Kaleidos, This Magazine, Vouge.it, Akademia Fotografii Dziecięcej.
Pani Magda zajmuje się profesjonalną fotografia rodzinną i dziecięcą, wykonuje również sesje ciążowe i noworodkowe.
Wystawę „ Okiem mamy” można oglądać do 9 lipca w Sali widowiskowej biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8. Zapraszamy!