Akcja „Żonkile” w naszej bibliotece

Dzień Pamięci o Holokauście i przeciwdziałaniu zbrodniom przeciwko ludzkości przypada 19 kwietnia, czyli w rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Tego dnia Biblioteka Publiczna  im. Jana Pawła II wzięła udział w akcji społeczno-edukacyjnej „Żonkile” organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Czytaj dalej

Pani NUTKA i przyjaciele 2018

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku od 5 do 8 lat na spotkania muzyczne i warsztaty plastyczne z cyklu „Pani Nutka i Przyjaciele”. Szczegółowy rozkład zajęć na plakacie! Zapraszamy!

Czytaj dalej

Najczęściej zadawane pytania

Zgubiłem kartę, co muszę zrobić?
Jak zarezerwować książkę?
Jaka jest wysokość opłaty za przetrzymanie książki?
Odpowidzi na te pytania i wiele innych znajdą Państwo w artykule klkając w baner poniżej.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

Czytaj dalej

Razem możemy więcej!

Informujemy, że nasza Biblioteka dołączyła do akcji zbierania plastikowych nakrętek na rzecz schroniska dla zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckiem. Zapraszamy z niepotrzebnymi nakrętkami do wszystkich naszych placówek w godzinach ich otwarcia.

Czytaj dalej

Punkt Cyfrowego Wsparcia Seniora w naszej Bibliotece

Nasza Biblioteka bierze udział w projekcie „Punkty Cyfrowego Wsparcia Seniora” jest to 3-letni projekt miejski realizowany wspólnie przez Urząd m.st. Warszawy ze Stowarzyszeniem Kreatywni 50 Plus przy wsparciu 19 partnerów, którzy m.in. bezpłatnie udostępnili swoje pomieszczenia na rzecz realizacji zadania.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Czytaj dalej

  • 1
  • 2